Dla Dzieci

Hotel Górski PTTK Kalatówki jest bardzo przyjazny Dzieciom i całym Rodzinom. Naprzeciwko Recepcji znajduje się salka, w której do dyspozycji są klocki plastikowe, kręgle, zabawki, gry planszowe, puzzle, karty a także stolik z małymi krzesełkami i przybory do rysowania. Mamy również telewizor  z DVD i sporą kolekcję bajek dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.
Hotelowa restauracja dysponuje kilkoma specjalnymi krzesełkami dla najmłodszych, a w menu hotelowej restauracji znajdą Państwo specjalne dania i desery dla dzieci. Do pokoi możemy wstawić łóżeczka dla dzieci.
Dla starszych dzieci udostępniamy stół do  ping ponga, dart oraz uwielbiane szczególnie przez chłopców piłkarzyki. Zimą zachęcamy do korzystania z naszego wyciągu narciarskiego ze specjalnie przygotowanym przez nas przedszkolem narciarskim na wydzielonej dla dzieci części stoku. Na miejscu są wykwalifikowani instruktorzy narciarscy, dzięki którym dziecko będzie z radością i poprzez zabawę uczyło się jazdy na nartach. W naszej wypożyczalni posiadamy wiele kompletów dziecięcych nart. Oferujemy specjalne zniżki na karnety narciarskie dla dzieci. Można również wypożyczyć sanki a w naszym bufecie do nabycia są plastikowe jabłuszka do zjeżdżania.

HONORUJEMY KARTĘ DUŻEJ RODZINY.